TUNEL AERODYNAMICZNY WROCŁAW

Loty w tunelu aerodynamicznym to wspaniała zabawa dla każdego bez względu na wiek. Dzięki nowoczesnej technologii możliwy jest swobodny lot tylko i wyłącznie przy użyciu własnego ciała. Ogromne wentylatory poruszają powietrze wewnątrz tunelu do prędkości ponad 200 km/h, co w zupełności wystarcza do uniesienie człowieka i odbycia takiego lotu.
WSPANIAŁA ZABAWA DLA KAŻDEGO

Tunel aerodynamiczny przeznaczony jest zarówno dla dzieci, osób dorosłych jak i seniorów. Profesjonalni instruktorzy przeprowadzają najpierw wstępne szkolenie, dobierają osobie szkolonej odpowiedni kombinezon, gogle i kask. Każda z osób przed wejściem trenuje pozycję swojego ciała w tunelu „na sucho” oraz jest informowana o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas lotu. Doświadczeni instruktorzy dbają o świetną zabawę oraz o pełne zachowanie bezpieczeństwa, dzięki czemu loty w tunelu aerodynamicznym są bardzo przystępną oraz bezpieczną rozrywką z dużą dawką adrenaliny.

AEROTUNEL – NOWOCZESNY SPORT EKSTREMALNY

Loty w tunelu aerodynamicznym stają się na świecie nowoczesną dyscypliną sportu. Już teraz możesz rozpocząć swoją przygodę z aerotunelem i poczuć niesamowitą dawkę adrenaliny. Lot w tunelu jest odzwierciedleniem dwóch skoków ze spadochronem i potrafi być wspaniałym przeżyciem także dla osób, które już wykonały swój pierwszy skok ze spadochronem. Emocje panujące podczas swobodnego lotu są trudne do opisania i trzeba koniecznie samemu ich spróbować!

NAJBLIŻSZE
SKOKI

There are no upcoming events at this time.