SKOKI TANDEMOWE WROCŁAW

Skok w tandemie to możliwość doznania pełnego uczucia swobodnego spadania z 4000 metrów bez konieczności przejścia szkolenia. Skoki tandemowe są dedykowane dla każdego, kto szybko i bez formalności chce poczuć maksymalną wolność i uczucie spadania z prędkością 200 km/h. Skakać mogą osoby w każdym wieku.

Już dziś świat podniebnej przygody jaką są skoki spadochronowe jest dostępny dla Ciebie. Organizujemy skoki tandemowe z instruktorem we Wrocławiu w każdy weekend. Skoki zaczynamy w piątek popołudniu i skaczemy do niedzieli do godzin wieczornych. Nasza profesjonalna kadra instruktorska oraz doświadczeni skoczkowie-kamerzyści zadbają o Twoje bezpieczeństwo oraz wspaniałą zabawę podczas skoku z 4000 metrów.

Pamiętaj - dbamy o wysoką jakość filmu i zdjęć dlatego też nie oferujemy taniego lub darmowego filmowania z ręki tandem pilota. Tylko ujęcia wykonane przez profesjonalnego skoczka-kamerzystę (camermana) gwarantuję wspaniałą pamiątkę na lata.

  • Chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę?
  • Chcesz zrobić bliskiej osobie niezwykły prezent?
  • A może chcesz rozpocząć dłuższą przygodę ze skokami spadochronowymi?
  • Jeżeli tak, to skok tandemowy jest strzałem w przysłowiową dziesiątkę!
Ale na czym to właściwie polega?

Całą przygodę rozpoczynamy od krótkiego 20 minutowego szkolenia na ziemi, w tym czasie tandem pilot (osoba pod którą jesteś podczepiony na specjalnej uprzęży podczas skoku) wytłumaczy jak się musisz zachowywać od wyjścia z samolotu, aż do lądowania na ziemi. Skok odbywa się z 4000 metrów, pierwsze 50 sekund to czas wolnego spadania, wtedy osiągasz prędkość do 200 km/h! Następnie tandem pilot otwiera spadochron na wysokości 1700m i od tej chwili przez kilka minut szybujesz na otwartej czaszy. W tym czasie możesz podziwiać piękne widoki lub możesz poprosić instruktora aby przez kilka chwil posterować spadochronem.

Jeśli będziesz mieć ochotę, instruktor podczas lotu na czaszy wykona kilka ostrych zakrętów spadochronem dzięki czemu odczujesz ciekawe przeciążenia. Dla osób nie lubiących takich atrakcji lot odbywa się spokojnie. Na każdym etapie skoku tandemowego, od momentu przyjazdu na lotnisko dbamy, abyś czuł się w 100% komfortowo.

Do wykonania skoku tandemowego nie są potrzebne żadne formalności, badania lekarskie ani ubezpieczenia. Istnieje również możliwość uwiecznienia całego skoku na specjalnie dla Ciebie zmontowanym filmie oraz wykonania zdjęć wysokiej jakości. Zadba o to skoczek spadochronowy-kamerzysta, który będzie leciał obok Ciebie!

Ceny:
  • Skok w tandemie (gwarantowana wysokość 4000 metrów) - 800 zł
Przeciwwskazania:
  • waga powyżej 110 kg
  • epilepsja
  • ciężkie choroby serca
  • niewydolność układu oddechowego

NAJBLIŻSZE
SKOKI

There are no upcoming events at this time.